Uiteraard vraag ik me wel eens af wie er nou allemaal mijn website bekijken, en daarvoor het ik hetzelfde programmaatje geïnstalleerd wat ik ook heb gebruikt toen ik op mijn Sakhalin website de bezoekersaantallen bijhield. Alleen ben ik er deze keer veel minder fanatiek in en ik kijk er eigenlijk nooit naar. Mijn verbazing was dan ook groot toen ik laatst voor het eerst keek en zag dat ik al ver over de tweeduizend bezoekers zat!
Vandaag heb ik dus maar weer eens de statistieken bekeken, en daaruit bleek een aantal opmerkelijke dingen. Zo is het gemiddelde aantal bezoekers veertien per dag en dat vind ik opmerkelijk hoog. Alleen komen alle bezoekers (op een enkeling in Maleisië na) allemaal uit Nederland, en dat is heel anders dan op mijn Sakhalin site waar ik regelmatig bezoekers had uit andere landen. En niemand is nog op mijn website terecht gekomen door via een zoekmachine te zoeken, wat betekent dat al mij n bezoekers bekenden moeten zijn.
Tenslotte is er natuurlijk nog een belangrijk verschil met mijn Sakhalin website, want toen gaf ik een fles Vodka weg voor iedere duizendste bezoeker, en dat gaat nu al niet meer lukken. Nou, dan gaan we voor de vijfduizendste, wie dat wordt krijgt een aardigheidje dus hou het in de gaten zou ik zeggen.