We hadden een lekker lang weekend want we hadden vandaag een vrije dag. Gisteren was 1 mei, de Dag van de Arbeid, normaal gesproken een vrije dag maar dat was het toch al want het was zondag. Maar omdat ze hier niet kinderachtig zijn wordt zoiets gewoon gecompenseerd door de dag erna vrij te geven.
Een vrije dag dus, en een schitterende warme dag ook nog. Helaas betrok de lucht ook vandaag weer tegen het eind van de middag, net als de vorige dagen, en barstte er in de avond weer een gigantisch onweer los met bliksemflitsen om de paar seconden en overstroomde straten.
Ik was vanmiddag toen het nog zonnig en heet was even in Berjaya Times Square en zag een winkel met een bekende naam erop. Heeft mijn nicht hier een modezaak geopend waar ik niks vanaf weet?