Afscheid

Vertrekken betekent ook afscheid nemen, en dat hebben we gisteravond en vanavond van een paar vrienden gedaan.

Gisteravond zijn we uit eten geweest met Robbie en Inna. Inna ken ik nog uit mijn Sakhalin tijd en haar man Robbie is een van mijn beste maatjes en tegenwoordig zelfs mijn baas. Ik heb ook Robbie voor het eerst ontmoet in mijn Sakhalin tijd maar we zijn pas intensief gaan samenwerken toen ik weer in Rijswijk zat. Hij is een van degenen geweest die ervoor hebben gezorgd dat ik mijn huidige baan kreeg, en ook hier in KL hebben we heel veel samengewerkt. Van iedereen waarvan ik hier afscheid moet nemen zal ik Robbie het meeste missen.

Maleisie_(162)Vanavond zijn we uit eten geweest met Mirko en Danielle. Mirko ken ik al heel erg lang, van ergens begin jaren negentig bij Shell. Hij is al zes jaar geleden naar Maleisië vertrokken en heeft er zoals de zaken er nu voor staan nog een paar maanden te gaan voordat hij terug gaat naar Nederland. Het was geweldig om elkaar hier weer regelmatig te zien, voor zolang het duurde.

Voorde rest hoeven we weinig afscheid te nemen. De meeste mensen die we hier ontmoet hebben zijn of inmiddels al weer weg.

Of ze zijn ons voor gegaan naar de Filipijnen, en die gaan we dus vanaf volgende week weer zien als alles goed gaat.